Lexmark - CEZAR Sp. z o.o. Systemy Komputerowe

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Lexmark

Rozwiązania
PROMOCJA !!!

1000,00 PLN NETTO
Lexmark MX410de
Wielofunkcyjna monochromatyczna drukarka laserowa

Wszechstronność. Niewielkie rozmiary.
Funkcje
Szybsze przetwarzanie
Szybkość drukowania, skanowania i kopiowania możesz zwiększyć dzięki rozbudowie pamięci do maksymalnie 2,5 GB oraz zastosowaniu dwurdzeniowego procesora o częstotliwości 800 MHz i portu sieciowego Gigabit Ethernet.
Niezawodne działanie
Z łatwością wydrukujesz do 10 tys. stron miesięcznie bez problemów z obsługą dzięki nowoczesnym rozwiązaniom prowadzenia papieru.
Szybko i po sprawie
Wydrukujesz zadanie z szybkością do 38 stron na minutę, mając przy tym możliwość wydrukowania lub skopiowania pierwszej strony w czasie zaledwie 6,5 sekundy.
Łatwa i przemyślana obsługa
Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej zapewnia dostęp do zainstalowanych fabrycznie aplikacji użytkowych oraz umożliwia obsługę urządzenia w przemyślany i intuicyjny sposób.
Port USB z przodu
Możesz drukować bez użycia komputera, korzystając z wygodnego portu USB, który umożliwia bezpośrednie wyświetlanie podglądu i drukowanie dokumentów PDF oraz wielu innych formatów plików.
                                              
PROMOCJA !!!

1700,00 PLN NETTO
Lexmark MS811dn
Monochromatyczna drukarka laserowa

Znakomite osiągi. Bezbłędne wykańczanie
Funkcje
Szybsze przetwarzanie
Zwiększ szybkość druku korzystając z pamięci, którą można rozbudować do 2,5 GB, dwurdzeniowego procesora 800 MHz i gigabitowego Ethernetu.
Niezawodne działanie na najwyższych obrotach
Wydrukujesz do 75 tys. stron miesięcznie bez problemów z obsługą dzięki nowoczesnym rozwiązaniom prowadzenia papieru.
Płynne wykonywanie zadań
Dzięki pojemności podajników sięgającej 4400 arkuszy i kasecie z tonerem o bardzo wysokiej wydajności nie trzeba zbyt często dokładać papieru ani zmieniać kaset drukujących.
Skróć czas oczekiwania
Drukuj z szybkością do 60 stron na minutę, czekając na pierwszą stronę w czasie zaledwie 4,4 sekundy.
Druk na wielu rodzajach nośników
Dzięki wbudowanemu modułowi druku dwustronnego i obsłudze drukowania na różnych materiałach możesz więcej zrobić dla swojej firmy, zużywając mniej papieru.
PROMOCJA !!!

2300,00 PLN NETTO
Lexmark CX410de
Wielofunkcyjna kolorowa drukarka laserowa

Zachwycające barwy. Niezwykła wszechstronność.
Funkcje
Wygoda drukowania w pobliżu
Możesz teraz wykonywać profesjonalne wydruki kolorowe u siebie w firmie. Czas ich realizacji będzie przy tym bardzo krótki dzięki 512 MB dającej się rozbudować pamięci i szybkiemu, dwurdzeniowemu procesorowi.
Profesjonalne odwzorowanie barw
Technologia Named Color Replacement Lexmarka i kalibracja PANTONE® ułatwiają kreowanie spójnego wizerunku marki przez dokładne odwzorowanie barw.
Grafika o wysokiej rozdzielczości
Grafika i obrazy zachowują zawsze wyrazistość dzięki rzeczywistej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, a toner Unison™ Lexmarka zapewnia utrzymanie powtarzalnej jakości.
Niezwykle szybkie i ciche drukowanie
Błyskawiczne drukowanie, kopiowanie i skanowanie z szybkością sięgającą 30 stron na minutę oraz drukowanie jednostronicowych dokumentów kolorowych w zaledwie 11,5 sekundy.
Inteligentny ekran dotykowy
Przepiękny, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala umożliwia łatwe zarządzanie zadaniami i dodawanie aplikacji usprawniających obieg dokumentów. .
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego