LOKALIZACJA


click
   "Modern House" to nowoczesny budynek mieszkalno - usługowy o charakterze kameralnego apartamentowca, o modernistycznej formie architektonicznej, zawierający 35 wygodnych i funkcjonalnych mieszkań na sześciu piętrach oraz 2 lokale usługowe na parterze. W piwnicy przewidziano garaż z 39 miejscami parkingowymi. Wszystkie kondygnacje obsługiwać będzie cicha, szybkobieżna winda. Cały budynek będzie w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. Lokale mieszkalne posiadać będą przestronne balkony z widokiem na otaczającą działkę zieleń, a wyższe piętra na panoramę centrum miasta. Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki.
Położenie budynku w centrum Radomia w odległości zaledwie kilkaset metrów od głównego ciągu pieszego miasta -ulicy Stefana Żeromskiego i w otoczeniu pięknej zieleni i bliskości Parku Leśniczówka powoduje, że należy uznać tę lokalizację za doskonałą dla budynku apartamentowego. Dla rodzin z dziećmi bardzo dogodne będzie bezpośrednie sąsiedztwo przedszkola (przy ul. Zbrowskiego), Szkoły Podstawowej nr 33 (przy ul. Kolberga) oraz w niewielkiej odległości: Zespół Szkół Muzycznych - ok. 600m., Liceum Katolickie - ok. 500m, Zespół Szkół Samochodowych - około 400m. Osoby ceniące rozrywkę, sport, rekreację i wypoczynek w niewielkiej odległości znajdą coś dla siebie. Basen "Orka"znajduje się w odległości ok. 400m. Sala Koncertowa im. Krzysztofa Pendereckiego - ok.600m. Wokół istnieje możliwość uprawiania różnych dyscyplin sportowych i rekreacji. W Parku Leśniczówka po rewitalizacji istnieją nowe place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe i trasy spacerowe. W najbliższych latach władze miejskie planują budowę zalewu w rejonie ulicy Szklanej i Olsztyńskiej w ramach programu "Life", który bardzo korzystnie wpłynie na mikroklimat tej części Śródmieścia Radomia.
"Modern House "do doskonałe miejsce do wygodnego zamieszkania wśród zieleni, blisko wszelkich niezbędnych do życia zarówno młodych rodzin jak i osób starszych usług i instytucji. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z biurem sprzedaży.